Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

BUTY OCHRONNE DLA WSZECHSTRONNYCH ZADAŃ PROFESJONALNYCH
Liczy się pierwsze wrażenie. Szczególnie pracownicy na odpowiedzialnych stanowiskach zawsze służą za wzór do naśladowania w swojej firmie - zarówno wobec pracowników i współpracowników, jak i w kontakcie z klientami, gośćmi lub partnerami biznesowymi. Starannie dobrana szafa jest po prostu częścią codziennej pracy. Jeśli chcesz samodzielnie zapoznać się z pracą w magazynach i zakładach produkcyjnych, powinieneś również dać dobry przykład noszenia obuwia ochronnego. Zwłaszcza w zakresie ochrony stóp wśród pracowników często występuje niski poziom akceptacji użytkownika: albo z powodu braku czasu, albo dlatego, że modele nie spełniają osobistych wymagań w zakresie mody. Nawet tam gdzie prawnie wymagane jest noszenie odpowiednich butów ochronnych podczas pracy. Seria BUSINESS firma ELTEN to kolekcja obuwia dla kobiet i mężczyzn, która spełnia wszystkie wymogi prawne dotyczące bezpiecznej ochrony stóp, a jednocześnie idealnie pasuje do biznesowej odzieży.

ZE STYLEM I OPTYMALNĄ OCHRONĄ - BUTY DLA KIEROWNIKÓW
Ze względu na ich smukłą sylwetkę te buty ochronne trudno odróżnić od konwencjonalnych butów biznesowych i można je nosić podczas spotkań biznesowych na eleganckim parkiecie, a także na twardych betonowych podłogach hal przemysłowych. Zapracowani decydenci nie tylko oszczędzają czas podczas zakładania i zdejmowania, ale także zmniejszają ryzyko zapomnienia o zmianie z prywatnego sznurowanego buta na legalnie przypisany but roboczy w gorączkowej fazie. Ponieważ nawet jeśli coś niekoniecznie musi pójść nie tak: jeśli nie nosisz obuwia ochronnego, dużo ryzykujesz w razie wypadku.

Modele BUSINESS firmy ELTEN są dostępne w klasach bezpieczeństwa S2 i S3 i posiadają certyfikat zgodności z EN ISO 20345. Wiele modeli obuwia ochronnego z tej serii jest standardowo wyposażonych w miękką polarową wkładkę kompatybilną z ESD. Wkładka ESD firmy ELTEN dodatkowo chroni przed ładowaniem elektrostatycznym i umożliwia noszenie buta w miejscach wrażliwych na wyładowania elektrostatyczne. Ponadto wszystkie modele z tej serii są wyposażone w antypoślizgową podeszwę BUSINESS firmy ELTEN. Zapewnia bezpieczeństwo nawet na trudnych podłogach, takich jak beton lub cement, a dzięki kolorystyce płynnie wtapia się w ogólny obraz obuwia.

KLASYCZNE, ELEGANCKIE I EKSKLUZYWNE - BUTY ROBOCZE ROBIĄ WRAŻENIE
Prosta gładka skóra, ekskluzywne kroje lub eleganckie wzory. Gama BUSINESS spełnia wszystkie wymagania dotyczące nowoczesnych butów ochronnych, nie tracąc z oczu modnych wymagań codziennego życia biurowego. Na przykład klasyczne modele z tej serii są bardzo dyskretne, wykonane ze skóry bydlęcej. Lekka skórzana podszewka nie tylko tworzy atrakcyjne akcenty kolorystyczne, ale także zapewnia przyjemne uczucie na stopie podczas noszenia przez dłuższy czas. Dotyczy to również kobiet na stanowiskach kierowniczych: ELTEN oferuje im odpowiednie rozwiązanie z dopasowaniem, które jest specjalnie dostosowane do anatomii kobiecej stopy.

Dzięki modelom biznesowym ELTEN zawsze robisz pozytywne wrażenie, a jednocześnie jesteś po bezpiecznej stronie.

Buty Elten Adviser Low ESD S3 Buty Elten Adviser Low ESD S3
Producent: Elten
Cena: 479,00 zł (netto: 389,43 zł )
zobacz więcej
Buty Elten Nikolas XW brown Mid ESD S3 Buty Elten Nikolas XW brown Mid ESD S3
Producent: Elten
Cena: 429,00 zł (netto: 348,78 zł )
zobacz więcej
Buty Elten Officer ESD S2 Buty Elten Officer ESD S2
Producent: Elten
Cena: 419,00 zł (netto: 340,65 zł )
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl