HAIX

 

HAIX® jest światowym liderem w produkcji obuwia funkcjonalnego i innowacyjnego. Zaawansowane technologicznie produkty spełniają najwyższe wymagania dotyczące funkcjonalności, jakości, komfortu i wzornictwa. HAIX® stara się dostarczać na rynku najlepsze obuwie dla policji, wojska, odzieży roboczej, leśnictwa, straży pożarnej i ratownictwa.

 

 

 

 

Obuwie robocze

Kategoria bezpieczeństwa nie jest jedynym ważnym aspektem profesjonalnej odzieży roboczej. Jeśli Twoja praca wymaga spędzania długiego czasu na stojąco, potrzebujesz buta ochronnego lub buta, który zapewnia wysoki poziom komfortu. Wszystkie buty ochronne i niskie buty HAIX mają podeszwę, która amortyzuje Twoje kroki podczas chodzenia, a tym samym zmniejsza obciążenie stawów i pleców. Umożliwia to oszczędzanie energii podczas pracy i oznacza, że szybko się nie zmęczysz.

Buty ochronne kategorii S1P są antypoślizgowe i mają podnosek. Są również antystatyczne, odporne na olej i benzynę, mają podeszwę odporną na przebicie i gwarantują efekt odbicia energii w obszarze pięty.

Wiele modeli ma zintegrowaną warstwę pianki PU, która rozciąga się na całej powierzchni podeszwy. Materiał ten waży bardzo niewiele i pomaga stworzyć produkt niezwykle lekki. Amortyzuje i absorbuje Twoją wagę, zapewniając w ten sposób, że będziesz potrzebować mniej energii podczas marszu. Ponadto specjalne anatomiczne wkładki zapewniają idealne dopasowanie.

Buty i obuwie ochronne HAIX zapewniają przyczepność na każdej powierzchni, a także są w stanie poradzić sobie na stromych zboczach, mokrych drogach lub podłogach pokrytych olejem w warsztatach. Podeszwy wykonane są ze specjalnej gumy odpornej na ścieranie z grubym bieżnikiem. Dzięki temu są bardzo odporne na poślizg i umożliwiają bezpieczne stawianie stopy. Niektóre modele zawierają specjalną miseczkę na pięcie, która zapewnia dodatkową stabilność.

Obuwie ochronne HAIX jest dostępne we wszystkich rozmiarach i zakresach dla mężczyzn i kobiet w formacie od niskich butów po wysokie buty na łydkach.

 

 

 

Leśnictwo

Buty do pracy w lesie HAIX® dla profesjonalistów zajmujących się pielęgnacją drzew zapewniają wytrzymałość i wygodę przez cały dzień. Buty do wspinaczki leśnej HAIX® są produkowane z europejskim kunsztem i wyposażone w funkcje potrzebne podczas pracy w najtrudniejszych warunkach. Leśne buty robocze Protector Series zapewniają dodatkową przyczepność i ochronną odporność na przecięcie w klasie 2 w kolorach Signal Red, Lime Green, Orange lub Black. Seria Airpower® to lekki, wygodny but zabezpiecza przed zagrożeniem elektrycznym i ochronę przed przecięciem.

 

 

 

 

Outdoor

Twoje stopy potrzebują komfortu podczas wędrówki. Wybierając buty outdoorowe, potrzebujesz wysokiej jakości produktu, na którym możesz polegać nawet w najtrudniejszych sytuacjach. W HAIX® oferujemy najlepsze dostępne produkty. Znajdziesz najlepsze buty outdoorowe, które zapewniają optymalne wsparcie kostki, ochronę stóp i komfort. Nasze buty zaprojektowano z myślą o codziennym trudnym teren

 

Motto: "Bohaterowie noszą HAIX"

Zgodnie z naszym mottem, nasi klienci powierzają nam swoje bezpieczeństwo zarówno w pracy, w czasie wolnym, a nawet, gdy wymagają tego okoliczności, przez pełne 24 godziny. Właśnie dlatego pragniemy zaoferować naszym wiernym fanom najlepsze buty na świecie!

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl