Elten

 

 

O Firmie Elten 

Tradycja i postęp są podstawą firmy ELTEN GmbH, która od ponad 100 lat produkuje buty w regionie Dolnego Renu. Firma została założona w 1910 roku w Uedem na Dolnym Renie, a dziś rodzinny biznes jest jednym z wiodących europejskich producentów obuwia ochronnego. ELTEN jest teraz zarządzany w czwartej generacji przez kuzynów Heinera i Jörga van Eltena.

Firma zbudowała swoją reputację dzięki najwyższym standardom jakości i innowacyjnym technologiom ochrony stóp. Współdziałanie z wiodącymi instytucjami naukowymi to gwarancja jakości firmy.

 

 

Buty robocze

Buty ochronne ELTEN dają użytkownikowi poczucie bezpieczeństwa. Obuwie ELTEN jest nie tylko produkowane bez kompromisów w odniesieniu do najwyższych poziomów jakości, ale także zaprojektowane zgodnie ze specyfikacjami, z których niektóre wykraczają daleko poza to, co jest wymagane przez obowiązujące normy.

 

 

 

Elten buty dla ochrony

 

Profesjonalne buty męskie wykonane ze skóry bydlęcej nadają się do stosowania na zewnątrz i wewnątrz oraz nadają się zarówno na spotkaniu, jak i na służbie. Elegancki wygląd koronkowego wzoru w Budapeszcie przypomina klasyczne męskie buty, a także pasuje do garnituru. Lekka, oddychająca skórzana podszewka stanowi skuteczny kontrast do ciemnego wyglądu.  

Wszystko w skrócie: bezpieczeństwo w pracy, ochrona środowiska…

Wszystkie produkty ELTEN mają oczywiście znak CE i są certyfikowane zgodnie z EN ISO 20345. Ta wiążąca norma określa wymagania dotyczące obuwia ochronnego na skalę europejską. Wiele obuwia ochronnego wyprodukowanego w Uedem jest produkowanych w Niemczech. Wysokiej jakości skóra Terracare wykonana jest z bydła lokalnego i holenderskiego, przy użyciu wyraźnie zmniejszonej ilości chemikaliów - chroniąc w ten sposób środowisko i zdrowie użytkownika.

 

 

… i ludzi

ELTEN koncentruje się na ludziach. Innowacyjna koncepcja prostych i bezpiecznych modyfikacji ortopedycznych wielu modeli, przy jednoczesnym zachowaniu przepisów niemieckiej DGUV 112-191, jest zgodna z tą zasadą tak samo, jak pół-ortopedyczne wkładki SensiCare, które zapewniają ukojenie dla różnych łuków stopy. Intensywne konsultacje zorientowane na klienta są oczywiście częścią usługi.

 

 

 

Badania i innowacje

Aby jeszcze bardziej poprawić komfort noszenia i bezpieczeństwo stóp, firma intensywnie inwestuje w badania i rozwój od wielu lat i nadal współpracuje z ekspertami i naukowcami. Zaowocowało to pionierskimi nowinkami technologicznymi i nową serią obuwia zapewniającą jeszcze większe bezpieczeństwo i komfort pracy.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl