Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Opcje przeglądania

MIGUEL, PIETRO I MATTEO TO SPORTOWE MODELE O WIELU ZALETACH
Seria ELTEN Esymmetric jest sportowa i atrakcyjna. Kolory to czarny i szary z czerwonymi akcentami. Z wyjątkiem modelu halowego Miguel Low ESD S1 wszystkie należą do klasy bezpieczeństwa S3. Ponadto wszystkie są kompatybilne z ESD. Można je zatem stosować bez problemów w obszarach wrażliwych elektrostatycznie, tj. wszędzie tam, gdzie istnieje ryzyko wyładowań elektrostatycznych.

GO SAFE: ESYMETRYCZNY ELTEN 
Nazwa serii ma dobry powód: profil podeszwy tworzy linię w kształcie litery S. Wzór bieżnika wielokolorowej podeszwy jest asymetryczny po obu stronach, a podeszwa jest lekko uniesiona od wewnątrz. To stabilizuje stopę w ruchu. System stabilizacji pięty ze wzmocnieniem danego obszaru chroni przed uderzeniami - na przykład wózkiem paletowym.

NIEZAWODNA OCHRONA I KOMFORT
Podnosek wszystkich modeli jest wykonany ze stali. Wyposażenie ochronne butów S3 z tej serii uzupełnia odporna na przebicie podeszwa środkowa bez metalu, która chroni stopę przed zagrożeniami powodowanymi przez spiczaste lub ostre przedmioty leżące na podłodze. Umożliwia większą elastyczność podczas pracy na kolanach. We wszystkich modelach położono nacisk na komfort klimatyczny: z wyjątkiem Miguel Low ESD S1 (zalecany do wnętrz), mają Gore-Tex, który jest wyjątkowo oddychający. Nie pozostawia w bucie wilgoci, ale odprowadza go na zewnątrz, gdy się pojawi w środku: ważny czynnik dobrego samopoczucia podczas pracy w nieprzyjemnych warunkach pogodowych z zimnem i wilgocią. A jeśli czujesz się dobrze, na pewno zrobisz więcej!

KLASYCZNY Z MODNYMI AKCENTAMI
Wygląd zewnętrzny również odgrywa dziś ważną rolę: każdemu, kto ceni subtelne, modne akcenty w miejscu pracy, nawet przy użyciu środków ochrony osobistej, z pewnością spodoba się kolorystyka modeli Esymmetric w kolorze czarnym,szarym i czerwonym. Niezależnie od tego, czy Pietro, Matteo czy Miguel: nowa seria po raz kolejny udowadnia, że ochrona stóp ELTEN wygląda dobrze.

Buty Elten Matteo GTX grey Low ESD S3 CI Buty Elten Matteo GTX grey Low ESD S3 CI
Producent: Elten
Cena: 569,00 zł (netto: 462,60 zł )
zobacz więcej
Buty Elten Matteo GTX grey Mid ESD S3 CI Buty Elten Matteo GTX grey Mid ESD S3 CI
Producent: Elten
Cena: 569,00 zł (netto: 462,60 zł )
zobacz więcej
Buty Elten Miguel Low ESD S1 Buty Elten Miguel Low ESD S1
Producent: Elten
Cena: 419,00 zł (netto: 340,65 zł )
zobacz więcej
Buty Elten Pietro GTX Low ESD S3 CI Buty Elten Pietro GTX Low ESD S3 CI
Producent: Elten
Cena: 569,00 zł (netto: 462,60 zł )
zobacz więcej
Buty Elten Pietro GTX Mid ESD S3 CI Buty Elten Pietro GTX Mid ESD S3 CI
Producent: Elten
Cena: 589,00 zł (netto: 478,86 zł )
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl